Dar od dejvického sboru

27. listopadu 2016

První adventní neděli 27. 11. 2016 jsme byli pozváni naším partnerským Farním sborem Českobratrské církve evangelické v Praze - Dejvicích na slavnostní převzetí peněžního daru, který vybrali žáci nedělní školy.

Dar od dejvického sboru
27. listopadu 2016 - Dar od dejvického sboru

Pan ředitel Milan Černý společně s Josífkem a Matějem, které doprovázely jejich maminky, převzali z rukou dětí z nedělní školy, vedené paní Študentovou, šek na 5 000,- Kč. Děti uskutečnily mezi sebou sbírku, aby finančně přispěly k zakoupení elektronického piana. Předání bylo milé a srdečné, Josífek si potřásl rukou s panem farářem Pavlem Rumlem, pan ředitel všem poděkoval a pozval děti na návštěvu k nám do školy s příslibem, že na nové piano zahrajeme na „Vánoční besídce“ 20. prosince 2016.

Evangelickému sboru a dětem velice děkujeme za finanční podporu!

Poděkování patří i Josífkovi, Matějovi a jejich maminkám, že přišli a mohli být u toho. Oba chlapci celou bohoslužbu, jejíž součástí byl i křest malého dítěte, sledovali a poslouchali a setkali se s dětmi při společném focení.

Děkujeme!

Milan Černý a Věra Růžičková