Návštěva paní Evy Pavlové ve škole v Michli

13. prosince 2023

V pondělí 11. prosince 2023 jsme ve škole v Michli zažili příjemnou návštěvu paní Evy Pavlové a jejího týmu. Ve škole tak kromě adventní nálady vládla zrána také jemná nervozita z netradičního setkání. Tým paní prezidentové dorazil na čas a vše proběhlo podle plánu.

Návštěva paní Evy Pavlové ve škole v Michli
13. prosince 2023 - Návštěva paní Evy Pavlové ve škole v Michli

Setkání bylo zahájeno v 10:00 předáním kytice od pana ředitele Milana Černého a také obrázku, na kterém se podíleli žáci ze školy Praha 5 Stodůlky. Následovalo posezení ve sborovně, kterého se zúčastnila také paní ředitelka Diakonie ČCE Hana Sklenářová. Představili jsme naši školu, náplň běžných dnů a také naše žáky a zaměstnance. Poté jsme se přesunuli do učebny v 1.patře, kde nám děti a žáci z hudebně dramatického kroužku pod vedením pedagogů zazpívali vánoční koledy. Příjemně naladěni jsme se všichni společně vydali na procházku školou. Paní Pavlová prošla všech deset tříd školy, pozdravila se se zaměstnanci a s dětmi a předávala jim krásné obrázky a dárkové tašky s dobrotami.  Po procházce školou jsme se vrátili do sborovny a shlédli jsme společně film ze školního života dětí a žáků z Prahy 5. Poté nastal čas na pozvolné loučení a poděkování.

Přidáváme několik fotek jako pěknou vzpomínku a děkujeme paní Pavlové za milé setkání!